LOVIISAN ASUNNOT OY

Yhteystiedot

Yhteystiedot Loviisan Asunnot

TOIMISTO
Loviisan Asunnot Oy
Ramsayntie 3 B
07940 Loviisa

AUKIOLOAJAT
Toimistomme on toistaiseksi suljettuna koronavirusepidemian takia ja ainoastaan sovitut tapaamiset, kuten esim. asuntonäytöt yms. asumiseen liittyvät asiat hoidetaan epidemian aikana.
Toimistomme puhelinpalvelu on avoinna maanantai-torstai klo 10.00-15.00 ja perjantai klo 10.00-12.00 välisenä aikana.

PUHELIN JA SÄHKÖPOSTI
Toimisto
toimisto@loviisanasunnot.fi
puh. 044 7350 546 ja 044 7350 547

Kiinteistösihteeri/asukasisännöitsijä
Marjo Koskela
marjo.koskela@loviisanasunnot.fi
toimisto@loviisanasunnot.fi
puh. 044 7350 546

Kiinteistösihteeri/asukasisännöitsijä
Marina Astikainen
marina.astikainen@loviisanasunnot.fi
toimisto@loviisanasunnot.fi
puh. 044 7350 547

Kiinteistösihteeri/asukasisännöitsijä
Tuula Kallio
tuula.kallio@loviisanasunnot.fi

Toimitusjohtaja
Ville Salmi
ville.salmi@loviisanasunnot.fi
puh. 044 9822 508

HUOLTO
Kohteissa eri huoltoyhtiöitä. Pyydä yhteystiedot isännöitsijältä.

VUOKRAN MAKSUT
Aallon Jyväskylä Oy, puh. 029 009 2000
Mervi Ihalainen puh. 044 700 8112
mervi.ihalainen@aallon.fi

PERINTÄTOIMISTO
Intrum Justitia

Lähetä viesti meille!

    Kuninkaanmäki
    Israelintie
    Peurapolku